TRENDY W
ROZWOJU LUDZI
NA ROK 2024
Pobierz najnowszy raport przygotowany przez ekspertów House of Skills i obejrzyj transmisję z jego premiery, na którą zaprosiliśmy wielu wyjątkowych gości!
Jak co roku w styczniu zapraszamy Was na premierę najnowszego raportu House of Skills „Trendy w rozwoju ludzi na rok 2024”!

To już 13. edycja naszej autorskiej publikacji, przygotowanej na bazie doświadczeń z ponad 800 projektów zrealizowanych w minionym roku dla klientów z Polski i zagranicy oraz kilkuset rozmów z największymi organizacjami o ich bieżących planach, celach, wyzwaniach, wsparciu we wprowadzaniu zmiany, budowaniu postaw i rozwoju nowych umiejętności. W grudniu uzupełniliśmy te doświadczenia przeanalizowaniem dziesiątek raportów i wyników badań, podsumowań z wystąpień i konferencji. Sięgnęliśmy do najważniejszych źródeł informacji i ośrodków badawczych prognozujących przyszłość pracy i biznesu.

30 stycznia 2024 r., w czasie oficjalnej premiery raportu, podzieliliśmy się z uczestnikami spotkania naszymi wnioskami, a także przeprowadziliśmy szereg ciekawych rozmów z naszymi klientami. Zapraszamy do bezpłatnego pobrania raportu i dzielenia się nim w organizacji, a także do obejrzenia transmisji z naszego tegorocznego spotkania.
Obejrzyj transmisję z premiery:
To jest placeholder.
Przejdź do trybu Podglądu lub opublikuj stronę,
aby sprawdzić działanie swojego kodu.
Kliknij dwa razy, aby edytować
<getresponse-form form-id="a62cb171-f65b-4142-a569-c5957bd2a4a4" e="0"></getresponse-form>
Szukasz rozwiązań?
Zapraszamy do kontaktu!
Marcelina Pokora
SPECJALISTA DS. ROZWOJU BIZNESU
marcelina.pokora@houseofskills.pl
+48 728 453 782
House of Skills to wiodąca marka na polskim rynku usług doradczo-szkoleniowych. Zakres naszej działalności sięga od proponowania rozwiązań na poziomie strategicznym, do programów rozwojowych, dzięki którym rozwijamy kompetencje dużych grup pracowników polskich firm, ze szczególnym uwzględnieniem menedżerów. Do grona naszych Klientów należy 1/3 największych firm w Polsce.
Kim
jesteśmy?
Email
Adres
Równoległa 4A
02-235 Warszawa
Copyright © 2022 House of Skills. All Rights Reserved.
Obserwuj nas