Trendy w 
rozwoju ludzi
na 2023 rok
Pobierz najnowszy raport przygotowany przez ekspertów House of Skills i obejrzyj transmisję z jego premiery, na którą zaprosiliśmy wielu wyjątkowych gości!
Przewidywanie i planowanie przyszłości w czasie postpandemicznym i dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości gospodarczej jest coraz większym wyzwaniem. A jednak warto próbować! 
Dlatego, jak co roku, nasi eksperci z marek House of Skills oraz e-learning.pl przeanalizowali dziesiątki danych, raportów, artykułów, wystąpień, aby przygotować dla Państwa autorskie opracowanie – raport „Trendy w rozwoju ludzi”, tym razem na rok 2023. 

Tym samym zapraszamy Państwa do bezpłatnego pobrania raportu oraz do obejrzenia transmisji z jego premiery.
Michał Kaźmierczyk
Odpowiada za rozwój i wdrażanie strategii biznesowej firmy, a jednocześnie za utrzymywanie i zdobywanie nowych relacji biznesowych z klientami. W House of Skills pracuje od 2001 roku. Pełniąc w przeszłości rolę konsultanta, partnera, członka zespołu zarządzającego, członka rady nadzorczej, a obecnie członka zarządu, miał okazję poznać i zrozumieć funkcjonowanie biznesu, zarówno od strony twardych wskaźników, jak i relacji zachodzących pomiędzy pracownikami. Jeszcze jako konsultant pracował z niemalże każdą branżą. Doświadczenie zdobywał także jako lider wielu dużych projektów rozwojowych.
DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY HOUSE OF SKILLS
Autorzy raportu:
Joanna Kubiaczyk  
SPECJALISTKA DS. ROZWOJU KNOW - HOW HOUSE OF SKILLS
W House of Skills wspiera trenerów i konsultantów w projektach łączących różne obszary merytoryczne. Absolwentka Wydziału Psychologii oraz Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Matematyczno-Przyrodniczych na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła Szkołę Trenerów Stowarzyszenia Organizacji Pozarządowych STOP oraz Studium Analizy Transakcyjnej. Śledzi światowe trendy rozwojowe, przygotowuje publikacje, opracowuje programy, narzędzia i materiały szkoleniowe. Od wielu lat jest związana z sektorem NGO, gdzie pracuje z liderami. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w organizacjach pozarządowych wie, jak dużą rolę w każdym przedsięwzięciu odgrywa dobra współpraca zespołowa, zaangażowanie i wiara w sukces. Te wartości wnosi do realizowanych przez siebie projektów.
Iwona Wieczorek  
DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCA E-LEARNING.PL 
Wieloletni kierownik projektów e-learningowych i metodyk zdalnej edukacji. Posiada blisko dwudziestoletnie doświadczenie w branży edukacji elektronicznej oraz w obszarze zarządzania i marketingu b2b. Od wielu lat jest odpowiedzialna za zarządzanie projektami e-learningowymi dla wielotysięcznych grup w największych firmach e-learningowych na rynku polskim. Autorka koncepcji szkoleniowych i scenariuszy szkoleń. Współautorka projektów doradczych, obejmujących analizę i stworzenie na ich podstawie rekomendacji w zakresie metodyki i jakości szkoleń e-learningowych realizowanych dla czołowych firm z różnych branż. Autorka kilkudziesięciu artykułów branżowych, blogerka e-learningowa.
Psycholożka społeczna i międzykulturowa, której pasją jest budowanie mostów między ludźmi. Jej obszary specjalizacji to komunikacja międzykulturowa, zarządzanie różnorodnością, umiejętności interpersonalne i motywacja. Od ponad 10 lat współtworzy projekty rozwojowe we współpracy z biznesem, organizacjami pozarządowymi oraz sektorem publicznym. Fascynuje się kulturami Azji Wschodniej – pracowała i uczestniczyła w projektach m.in. w Japonii, Korei Południowej i Chinach. Absolwentka psychologii społecznej Uniwersytetu SWPS. Certyfikowana trenerka biznesu w Akademii Trenerów Biznesu, akredytowana Konsultantka Insights Discovery®.
Michał Zaborek  
PREZES ZARZĄDU KONSORCJUM
DORADCZO-SZKOLENIOWEGO
Odpowiada za realizację strategii biznesowej, kreowanie i wdrażanie nowych rozwiązań doradczych i szkoleniowych. W House of Skills pracuje od 2005 roku. Przeszedł pełną ścieżkę awansu, od junior konsultanta, poprzez trenera, konsultanta, dyrektora ds. rozwoju, wiceprezesa do funkcji prezesa zarządu. Jest absolwentem Zarządzania i Marketingu Szkoły Głównej Handlowej. Ukończył również studia Executive MBA, prowadzone przez UQAM (University of Quebec at Montreal) oraz SGH w Warszawie. Jest Wiceprezesem Zarządu Polskiego Związku Pracodawców Konsultingu. Współautor książki "Zespoły po polsku" oraz autor popularnego bloga o tematyce związanej z rozwojem – HR ma znaczenie.
Łukasz Nowak
PARTNER HOUSE OF SKILLS
Doradztwem biznesowym zajmuje się od 20 lat. Przez wiele lat pracował w Aon Hewitt, gdzie zarządzał praktyką „Efektywność organizacyjna i wynagrodzenia”. Brał udział w realizacji zarówno kompleksowych projektów transformacyjnych, jak i wdrażaniu usprawnień w obszarze zarządzania ludźmi. Satysfakcję przynosi mu w szczególności pomaganie menedżerom i pracownikom w wyzwalaniu się z nieefektywnych procesów, struktur i systemów oraz gdy może zaobserwować rzeczywistą zmianę postaw i zachowań. Jego obszary specjalizacji to: strategia, wartości, kultura organizacyjna i zarządzanie zmianą. Lubi upraszczać i porządkować organizacje. 
Iga Miłosławska
TRENER | KONSULTANT HOUSE OF SKILLS
Wypełnij formularz, by pobrać bezpłatnie Trendy w rozwoju ludzi na 2023 rok
Formularz
Szukasz rozwiązań?
Zapraszamy do kontaktu!
Marcelina Pokora
SPECJALISTA DS. ROZWOJU BIZNESU
marcelina.pokora@houseofskills.pl
+48 728 453 782
House of Skills to wiodąca marka na polskim rynku usług doradczo-szkoleniowych. Zakres naszej działalności sięga od proponowania rozwiązań na poziomie strategicznym, do programów rozwojowych, dzięki którym rozwijamy kompetencje dużych grup pracowników polskich firm, ze szczególnym uwzględnieniem menedżerów. Do grona naszych Klientów należy 1/3 największych firm w Polsce.
Kim
jesteśmy?
Email
Adres
Równoległa 4A
02-235 Warszawa
Copyright © 2022 House of Skills. All Rights Reserved.
Obserwuj nas